„Strzelińska Dziesiątka - Biegi Dzieci i Młodzieży Szkolnej” to impreza sportowa organizowana przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Wydarzenie cykliczne, którego celem jest zachęcenie najmłodszych mieszkańców miasta do aktywności fizycznej i jednocześnie promocja biegów, jako sportu dla każdego.


 

W tym roku zawodom towarzyszyła przepiękna pogoda. W dniu 20.09.2023 na terenie strzelińskiego parku miejskiego spotkała się młodzież ze szkół, by konkurować w biegach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczestniczek.

zdj

Nicola po raz kolejny zdobyła I miejsce w biegach, natomiast uczestniczki I rocznika również mogą pochwalić się miejsce na podium – Andżelika zajęła I miejsce, a Weronika III. Mamy nadzieję, że tak jak w przypadku Nicoli, dla pozostałych naszych uczestniczek będzie to dopiero początek przygody ze sportem.

Tekst: Katarzyna Wachowska – komendant HP 1-63 w Strzelinie
Zdjęcia: Strona FB Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.