• Kontrast strony

Uczestnicy z Hufca Pracy w Łomży kolejny raz postanowili przyłączyć się do akcji na rzecz uchodźców z Ukrainy mieszkających na terenie powiatu łomżyńskiego.

W ramach akcji  młodzież przekazała wszystkie zebrane produkty do Caritasu, były to przede wszystkim artykuły spożywcze z długim terminem ważności oraz środki czystości i higieny osobistej.

Inicjatywa Rady Młodzieży powstała w ramach współpracy z Caritas Polska. Zbiórka została przeprowadzona w siedzibie Hufca Pracy oraz Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia ZDZ w Łomży. Do przedsięwzięcie przyłączyła się również kadra pracująca w hufcu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży.

Kadra Hufca Pracy w Łomży jest dumna z uczestników, którzy aktywnie zaangażowali się w niesienie pomocy osobom dotkniętym konfliktem zbrojnym na Ukrainie. Wolontariat uczy nas przede wszystkim człowieczeństwa.

Tytka dla Ukrainy (1)
Tytka dla Ukrainy (1)
Tytka dla Ukrainy (2)
Tytka dla Ukrainy (2)

Autor tekstu: Natalia Gniazdowska- mł. wychowawca HP w Łomży

Autor zdjęć: August Mrozowicz- starszy wychowawca HP w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.