• Kontrast strony

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Barlinku odbyły się zawody strzeleckie z okazji Święta Flagi. Miały one miejsce 29.05.2022 na świetlicy koła LOKu znajdującej się na terenie placówki, a ich organizatorem był Pan Waldemar Osóbka. Przed rozpoczęciem turnieju przeprowadzono prelekcję pt. „Majowe święta - dni, o których należy pamiętać”.

Do rywalizacji przystąpiło 22 uczestników. W kategorii dziewcząt I miejsce wystrzelała Katarzyna Majcher, a wśród chłopców najlepszy okazał się Balcerczak Filip.

Celem zawodów była popularyzacja sportu strzeleckiego wśród młodzieży szkolnej, integracja, rozwijanie zainteresowań oraz nawyku aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

ZAPO 04 05 2022 zawody strzeleckie 2

ZAPO 04 05 2022 zawody strzeleckie 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.