• Kontrast strony

26 października 2021 roku po raz kolejny w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałczu miały miejsce XIV Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzieży i Kadry OHP w Tenisie Stołowym. Turniej został zorganizowany przez Zachodniopomorską Wojewódzka Komendę OHP w Szczecinie, Hufiec Pracy 16-6 w Wałczu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu.

W mistrzostwach wzięło udział 10 drużyn z jednostek Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Turniej podzielony był na następujące etapy: indywidualny z podziałem na chłopców i dziewczęta oraz grupowy.

Runda finałowa wyłoniła następujące wyniki w kategorii dziewcząt:
I miejsce Agata Kubala z HP 16-13 Białogard,
II miejsce Ewelina Opryszko z OSiW Stargard,
III miejsce Karolina Osmałek z HP 16-11 Dębno.

W klasyfikacji chłopców:
I miejsce Kacper Tess z HP 16-11 Dębno,
II miejsce Paweł Woźniak z OSiW Barlinek,
III miejsce Oliwier Bednarczyk.

W klasyfikacji drużyn zwyciężył HP 16-11 Dębno, II miejsce zajął OSiW Stargard, III miejsce OSiW Barlinek.

Całemu turniejowi przyświecało wdrażanie prawidłowych postaw zdrowej rywalizacji oraz kształtowanie zdrowego stylu życia. Uroczystego zakończenia oraz wręczenia pucharów i nagród dokonali wspólnie Zastępca Wojewódzkiego Komendanta ZWK OHP Marcin Nieradka, Komendant HP 16-6 w Wałczu Ireneusz Gaworek oraz Dyrektor MOSiR Aleksandra Szczepanek.