• Kontrast strony

W dniu 9 kwietnia 2022 roku uczestnicy z koszalińskiego hufca pracy wybrali się do pobliskiej galerii „Forum”, aby poprowadzić zbiórkę na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.

Akcje charytatywne uczą młodzież wrażliwości na potrzeby innych osób, życzliwości, a także rozwijają empatię. Poprzez tego typu zbiórki u młodzieży kształtują się pozytywne postawy prospołeczne wobec cierpiących i potrzebujących, dodatkowo wzmacniają postawę odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka.

Uczestnicy hufca zawsze chętnie angażują się w zbiórki charytatywne. Tym razem również nie zawiedli. Z zaangażowaniem i pełną determinacją podeszli do zorganizowanej akcji. W rozmowach z wychowawcami wspominali, że z chęcią pomogą ponownie.

ZAPO 11 04 2022 Wolontariusze Koszalin 2

ZAPO 11 04 2022 Wolontariusze Koszalin 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.