• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy 16-11 HP przyłączyli się do trwającej Ogólnopolskiej Inicjatywy Samorządności Młodzieży OHP pn. „Dzielmy się zdrowiem i życiem”. 30.03.2022 r. udali się do mobilnego punktu poboru krwi, który przyjechał do Dębna. Po przybyciu do punktu, wypełnieniu niezbędnych dokumentów oraz przejściu wstępnych badań, młodzież mogła zasiąść na fotelach i oddać krew.

Krew jest najcenniejszym darem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi, dlatego nasza młodzież z wielkim zaangażowaniem włączyła się w akcję. Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie świadomości i chęci niesienia bezinteresownej pomocy niezależnie od wieku. Już niedługo następny wyjazd by pomagać innym chociaż w takim stopniu.

 ZAPO 31 03 Dębmo 3

ZAPO 31 03 Dębmo 5ZAPO 31 03 Dębmo 4

ZAPO 31 03 Dębmo 2

ZAPO 31 03 Dębmo 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.