Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP Stargard trenowała przed Mistrzostwami w Siatkowej Piłce Plażowej OHP 2021.
Codziennie, przez kilka dni jeździli z opiekunem na najbliższe jezioro Miedwie. Są tam idealne warunki do trenowania. Rozkładali siatkę, zaznaczali idealnie wymiary boiska.
Piasek - jest.
Pogoda - dopisuje.

Jest to bardzo intensywna dyscyplina sportu. Słońce nie oszczędza, na piaszczystym podłożu dużo ciężej jest się poruszać, ale młodzież stara się i mierzy ze swoimi słabościami. Dziewczęta, które jadą na zawody, oprócz szlifowania umiejętności uczą się przede wszystkim współpracy. To jest istotne, ponieważ grają w duecie. Muszą zadbać o porozumienie na boisku, o płynność i dopełnianie się. 

Zwieńczeniem energicznego wysiłku była chłodna, orzeźwiająca kąpiel w jeziorze. Młodzież z ogromną przyjemnością wskakuje do wody by odetchnąć i poddać się pięknemu urokowi okolicy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.