• Kontrast strony

Młodzież z HP 16-8 w Koszalinie powitała wiosnę  udziałem w słodkich warsztatach w pracowni pierników „Lukrecja”. Każdy uczestnik zajęć otrzymał pakiet pierników, które samodzielnie ozdabiał kolorowymi lukrami. Młodzież wykazała się wielką kreatywnością i zaangażowaniem tworząc kolorowe kwiatki, motylki i zajączki. 

 
W HP 16-10 w Policach również odbyły się warsztaty cukiernicze, w których wzięli udział uczestnicy wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach. Była to świetna okazja do zaznajomienia się z osobami z niepełnosprawnością oraz zobaczenia z jakimi problemami się zmagają w wykonywaniu codziennych czynności.
 
Ogólnym celem zorganizowanych warsztatów było doskonalenie manualnych zdolności, pobudzenie wyobraźni i umiejętności twórczego myślenia. Po za nauką samodzielności, młodzież uczyła się pracy w grupie i budowania więzi.

ZAPO 23 03 słodkie warsztaty 7

 

ZAPO 23 03 słodkie warsztaty 5

 

ZAPO 23 03 słodkie warsztaty 4

 

ZAPO 23 03 słodkie warsztaty 3

 
 

ZAPO 23 03 słodkie warsztaty 2

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.