• Kontrast strony

Wielkimi krokami zbliża się koniec nauki dla ósmoklasistów szkoły podstawowej. Zakończenie roku szkolnego to nie tylko koniec etapu nauki w szkole podstawowej, ale to również początek edukacji w wybranej przez siebie szkole średniej.

W dniu 17.03.2022 kadra Hufca Pracy w Policach zaprosiła uczniów szkoły podstawowej nr 8 w Policach na spotkanie informacyjno-promocyjne przedstawiające funkcjonowanie Ochotniczych Hufców Pracy. Było to pierwsze z serii zaplanowanych spotkań promocyjnych i tym samym rekrutacyjnych do OHP. Zainteresowanie uczniów było spore, każdy chciał się dowiedzieć, jakie ma możliwości nauki w hufcu pracy, jak wygląda nauka zawodu u pracodawców zewnętrznych oraz najważniejsze, jakie wyksztalcenie i kwalifikacje można osiągnąć po zakończeniu nauki w szkole branżowej.

Kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Policach również zaprezentowała swoją ofertę. Doradca zawodowy zaprosiła młodzież na indywidulane spotkania w biurze MCK w celu wykonania testów kompetencji i predyspozycji zawodowych, jak i znalezienia dostępnych u pośrednika pracy wakacyjnych ofert zatrudnienia.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.