• Kontrast strony

Pomagajmy ofiarom wojny w Ukrainie. Wspierajmy ich jak tylko możemy, każda bowiem nawet najmniejsza pomoc w tym trudnym czasie jest na wagę złota.

Tym razem uczestnicy z Hufca Pracy w Policach zorganizowali zbiórkę środków kosmetycznych i chemicznych. Wsparcia udzieliło im polickie Młodzieżowe Centrum Kariery i Stowarzyszenie Dzikiego Anioła.

Mimo ogromnej pomocy dla uchodźców wciąż brakuje takich produktów jak np. mydła, szampony, szczoteczki do zębów i gąbki do ciała. Z tego powodu zostały przygotowane paczki właśnie z takimi środkami. Dary spakowano i przekazano obywatelom Ukrainy.

Nasza młodzież ma ogromne pokłady empatii i na bieżąco stara się nieść bezinteresowną pomoc, bo czuje odpowiedzialność za drugiego człowieka, który znajduje się w potrzebie.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność i zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym. Nie poddajemy się i działamy dalej.

ZAPO 11 04 2022 Police pomoc Ukrainie 2

ZAPO 11 04 2022 Police pomoc Ukrainie 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.