• Kontrast strony

Młodzież Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu wraz z Hufcem Pracy 16-6 w Wałczu oraz Szkołą Podstawową nr 2 w Wałczu wciąż aktywnie pomaga uchodźcom z Ukrainy. Wspólnie organizują zbiórki, pomagają przy pakowaniu, sortowaniu oraz rozładunku paczek z innych krajów, które przyjeżdżają transportem zorganizowanym do Wałcza. Co więcej, młodzież pomagała również przy transporcie mebli oraz zorganizowała spotkania integracyjne, by zbliżyć się do rówieśników z Ukrainy.

W dniu 07.04.2022 r. zakończyła się także zbiórka artykułów papierniczych i plastycznych. Wszystkie artykuły zostały przekazane do miejsc, w których znajduje się najwięcej ukraińskich dzieci.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie.

ZAPO 11 04 2022 Wałcz pomoc dla uchodźcó 2

ZAPO 11 04 2022 Wałcz pomoc dla uchodźcó 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.