8 czerwca 2021 r. zawodnicy koła sportowego „Orzeł” przy 16-13 HP Białogard po raz kolejny spotkali się na hali sportowej Prywatnego Centrum Edukacyjnego "Szkoły Sukces", by doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę siatkową. Cel główny to przygotowanie reprezentacji do zbliżających się IV Wojewódzkich Mistrzostw w Siatkowej Piłce Plażowej OHP - Trzebiatów 2021.
Po intensywnej rozgrzewce, zawodnicy ćwiczyli: zagrywkę, przyjęcia piłki oraz rozegranie. Na zakończenie zajęć nasza drużyna w pełnym składzie rozegrała mecz towarzyski z uczniami szkoły „Sukces”. Wierzymy, że włożony wysiłek podczas treningów w okresie przygotowawczym oraz indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników pozwolą na zajęcie dobrego miejsca podczas turnieju. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.