• Kontrast strony

Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Łobzie, w ramach organizowanych zajęć propagujących aktywne spędzanie czasu wolnego, wzięła udział w „Maratonie Zumby”, które odbyły się w Łobeskim Domu Kultury.

Było to duże wyzwanie dla uczestników. Dwie godziny dynamicznych choreografii przy energetyzującej muzyce były ogromnym wysiłkiem, jednak mimo to nikt nie odpuszczał i bawił się do końca. Zajęcia przy dobrej muzyce i wspaniałej atmosferze wpłynęły pozytywnie na samopoczucie uczestników.

Ten rodzaj zajęć jest dobrą alternatywą dla osób, które potrzebują wysiłku fizycznego, ale nie są zwolennikami tradycyjnych ćwiczeń. Ponadto taniec pozytywnie wpływa na aktywność młodzieży.

Zumba stała się jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu w OSiW w Łobzie i liczymy, że jeszcze długo to się nie zmieni.

ZAPO 11 04 2022 ZUMBA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.