• Kontrast strony

Dni robią się coraz cieplejsze, dlatego młodzież jest bardzo chętna na przedsięwzięcia zorganizowane na świeżym powietrzu. Korzystając z pięknej pogody i uroków wiosny, obecni uczestnicy Hufca Pracy w Koszalinie spotkali się z absolwentami przy ognisku w Nosowie 6.05.2022. Młodzież dzieliła się doświadczeniami, a starsi koledzy opowiadali jak wyglądała ich droga z OHP. Zwracali uwagę na istotne kwestie związane z praktykami i szkołą. W rozmowach nie zabrakło również tematów związanych z ich ówczesnym życiem i tego jak potoczyły się ich losy.

Po zakończonych rozmowach wszyscy zabrali się za porządki ogrodowe. Gdy wyznaczony teren został przygotowany pod ognisko, zaczęto przyrządzać kiełbaski.

Zorganizowane spotkanie pozwoliło na integrację i wymianę doświadczeń. Obecni uczestnicy mogli się wiele nauczyć od absolwentów i odwrotnie.

ZAPO 09 05 2022 ognisko nosowo 2

ZAPO 09 05 2022 ognisko nosowo 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.