Stargard nie zwalnia tempa! Wczoraj młodzież wraz z wychowawcą świętowała Dzień Pionierów Stargardu w naszym mieście. Obchody zapoczątkował 5 Bieg Forsycji. Trasa wynosiła 5km i utworzona została na miarę biegu przełajowego. Więc mimo, że był to krótki dystans to wcale nie było łatwo! Delegacja z OSiW OHP podzieliła się na dwie grupy. Nasi ośrodkowi Panowie pobiegli, a Panie uprawiały nording walking. Wszyscy po przekroczeniu mety byli bardzo szczęśliwi. Młodzież jest już chętna na następne imprezy sportowe organizowane przez  OSiR Stargard oraz Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą. Na miejscu całej imprezy mieliśmy okazję spotkać też panią Monikę Szotowicz – wielokrotną mistrzynię Polski w kolarstwie MASTERS.

Po zawodach, odebraniu medali i odpoczynku udaliśmy się na Stargardzką starówkę.  Jak nakazuje już od pięciu lat tradycja Stargardu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie przy słynnym pomniku kolejarza – Pioniera Stargardu.

Pragniemy bardzo podziękować OSiR Stargard za zaproszenie i możliwość udziału w tym wydarzeniu.

Pionier Stargard 1
Pionier Stargard 1
Pionier Stargard 3
Pionier Stargard 3
Pionier Stargard 4
Pionier Stargard 4
Pionier Stargard 5
Pionier Stargard 5

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.