• Kontrast strony

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn już za nami. Były to okazje do świętowania! Pomysłów na obchody tego dnia było wiele, od tych klasycznych jak wyjście do kawiarni, aż po abstrakcyjne wystawy sztuki.

W Hufcu Pracy w Policach uczestniczki miały okazję na wzięcie udziału w warsztatach, kosmetycznych, które dotyczyły estetyki wyglądu i dbałości o wizerunek w pracy oraz w szkole.

Młodzież ze stargardzkiego ośrodka udała się do lokalnego domu kultury na wernisaż pn. ”Kobieta”, gdzie mogła zapoznać się z pięknem malarstwa. Byli również na wyjściu do pizzerni oraz do kina na wzruszający film pn. „Pies”. Natomiast Film „Batman” stał się atrakcją do chłopców ze szczecińskiego hufca pracy z okazji ich święta.

Organizowane działania są alternatywnymi formami spędzania czasu wolnego oraz uczą celebracji ważnych świąt.

ZAPO 11 03 2022 4

ZAPO 11 03 2022 3

ZAPO 11 03 2022 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.