• Kontrast strony
31 lipca oraz 1 sierpnia uczestnicy białogardzkiego Hufca Pracy uczestniczyli w lokalnym wydarzeniu jakim były Urodziny Białogardu - 722 rocznica nadania praw miejskich. Organizatorami było Miasto Białogard oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Nasi uczestnicy zapoznali się z krótką lekcją historii naszego miasta, a później zaczęli hucznie świętować obchody. Celem imprezy było stworzenie kulturalnej zabawy i rozrywki dla całych rodzin. Nasi uczestnicy mogli brać udział we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Pierwszego dnia zorganizowana zastała „piana party” oraz zumba w pianie, która cieszyła się największym powodzeniem. Podczas imprezy działał punkt szczepień oferujący szczepienie jednodawkowym preparatem firmy Johnson – mogli skorzystać z niego pełnoletni uczestnicy naszego hufca. Następnego dnia zorganizowane zostało święto kolorów – Holi Festiwal – młodzież posypywała się kolorowymi proszkami. Wszyscy bawili się dobrze i uśmiechy nie schodziły nikomu z twarzy. Urodziny naszego miasta upłynęły w miłej, wesołej atmosferze. Oby było więcej takich wspólnych, szalonych spotkań w naszym mieście.
Białogard 0508212
Białogard 0508212
Białogard 0508213.
Białogard 0508213.
Białogard 0508214.
Białogard 0508214.
 
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.