• Kontrast strony

W OSiW Łobez odbyło się spotkanie z członkiem Łobeskiego Koła PZW „Pstrąg” Panem Pawłem Walczakiem, którego celem było nawiązanie współpracy i zachęcenie młodzieży do uczestnictwa w nowo otwieranym kole wędkarskim. Na dobry początek wszystkim zostało pokazane jak prawidłowo przygotować sprzęt do połowu ryb. Uczestniczki OSiW Łobez również chciały wnieść swój wkład w budowanie nowej współpracy, więc udały się na spacer brzegiem jeziora „Karwowo” i posprzątały jego linię brzegową, aby przygotować ją dla przyszłych wędkarzy oraz udowodniły, że zależy im na środowisku naturalnym.

Mamy nadzieję, że młodzież zdecyduje się wstąpić w szeregi wędkarskie, a kiedy pogoda zacznie sprzyjać będą mogli wyruszyć na pierwszy połów w tym sezonie.

ZAPO 9 04 2022 lobez wedkarstwo 2

ZAPO 9 04 2022 lobez wedkarstwo 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.