• Kontrast strony

Uczestnicy kaliskiego Hufca Pracy w Kaliszu pod opieką wychowawców udali się na kręgielnię. Wyjście na bowling umożliwiło młodzieży poznanie jednego ze sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Ponadto była to okazja do nawiązania nowych przyjaźń.

- Pierwszy raz grałem w kręgle i już mogę powiedzieć, że na pewno nie ostatni raz. Zajęcia integrujące na kręgielni wiązały się ze świetną zabawą. Gra dostarczyła mi wiele niezapomnianych wrażeń i emocji – dodaje Erwin Celej uczestnik kaliskiego hufca.

- Zwolenników tej dyscypliny sportu wśród uczestników kaliskiego Hufca Pracy jest bardzo wielu, dlatego zajęcia na kręgielni będziemy organizować cyklicznie – powiedziała Iwona Woźniak st. wychowawca Hufca Pracy w Kaliszu.

Tekst: Justyna Michalak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.