• Kontrast strony

Młodzież z Hufca Pracy 15-24 w Wolsztynie w dniu 25 maja 2022 roku wraz z opiekunami udała się na rozgrywki paintball do Czarnej Wsi. Po zapoznaniu się z regulaminem i zasadami BHP uczestnicy przystąpili do rozgrywek. Rywalizacja rozgrywała się na dwóch arenach: w lesie oraz na terenie otwartym. Miejsca te posiadały drewnianą zabudowę oraz wiele przeszkód, które sprzyjały dynamicznemu rozwojowi gry i dawały możliwość rozgrywania wielu różnorakich scenariuszy.

Zabawa odbywała się pod opieką animatora, który czuwał nad przestrzeganiem zasad, płynnością gry oraz bezpieczeństwem. Po wyczerpującej grze młodzież udała się na wspólny posiłek, który był dobrą okazją do wymiany zdań na temat przedsięwzięcia.

Wyjazd pozwolił młodzieży aktywnie spędzić czas, a także zintegrować się z grupą.

RWPUWHP 1

Tekst: Anna Kozłowska
Zdjęć: Anna Kozłowska, animator.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.