• Kontrast strony

W dniu 9 grudnia 2022 roku uczestnicy Hufca Pracy 15-33 w Czarnkowie, którzy wyróżnili się aktywnością szkole i na zajęciach przygotowania zawodowego, wzięli udział w wyjeździe do Gorzowa Wielkopolskiego.

Podczas wycieczki młodzieży towarzyszył bardzo dobry nastrój i prawdziwie przedświąteczna atmosfera. O zbliżających się wielkimi krokami Świętach Bożego Narodzenia przypominały wszechobecne dekoracje ulic i placów miasta.

Uczestnicy podczas wyjazdu udała się na seans filmowy w gorzowskim kinie. Dla młodzieży przygotowano pokaz w technologii 3D, dlatego efekty specjalnie i przestrzenne scenerie filmowe dostarczały dodatkowych wrażeń. Po niemal trzygodzinnym, pełnym atrakcji seansie uczestnicy udali się na obiad do pobliskiej restauracji.

Młodzież uznała wycieczkę za bardzo udaną, a dobry nastrój dopisywał jej również podczas powrotu do domów, na którym planowano już następny, wspólny wyjazd w przyszłym roku.

Tekst: Marek Słupczyński
zdjęcie: młodzież

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.