• Kontrast strony

logo aktywni górą

W Ochotniczych Hufcach Pracy staruje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Aktywni Górą!”. Uczestnicy Hufca Pracy w Poznaniu, uczący się w ósmej klasie szkoły podstawowej, chętnie dołączyli do grona osób zakwalifikowanych do udziału w przedsięwzięciu.

Komisja Rekrutacyjna przeanalizowała starannie wszystkie złożone Formularze zgłoszeniowe i zakwalifikowała do projektu dziesięcioro uczniów. Wybrana młodzież okazała duży entuzjazm i zadowolenie, po poznaniu się z decyzją członków Komisji.

Każdy z tych młodych ludzi wierzy, a nawet jest przekonany, że proponowane działania przyniosą im wymierne korzyści. Otrzymali zapewnienie, że dzięki uczestnictwie w projekcie będą mogli podnieść swoje kompetencje zawodowe, a także umiejętności społeczne. Przy okazji będą mogli wzmocnić łączące ich więzi, poszerzyć posiadaną już wiedzę, nie tylko na tematy zawodowe, ale również o sobie samych.

Młodzież z niecierpliwością oczekuje na pierwsze zajęcia.

Tekst: Katarzyna Szeszuła – Rybarczyk
Zdjęcia: Daria Jankowiak, Katarzyna Nowak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.