• Kontrast strony

Świetna zabawa w parku trampolin „Euro Jump” w Lesznie, to przyjemność, jakiej mogli doświadczyć uczestnicy Hufca Pracy w Wolsztynie w dniu 16 stycznia 2023 roku.

Zabawa rozpoczęła się profesjonalną rozgrzewką pod okiem instruktora. Po przedstawionym instruktażu wychowankowie przez 60 minut korzystali z szeregu atrakcji, między innymi: ze ścianki wspinaczkowej, strefy koszykówki, basenów wypełnionych gąbkami, ścieżek akrobatycznych i wielu innych.

Pobyt w Euro Jump pozwolił uczestnikom aktywnie spędzić czas wolny, dostarczył im wielu wrażeń sportowych oraz uświadomił, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie na mięśnie nóg.

Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mogą się doczekać kolejnego tego typu wyjazdu. Organizacja tego typu przedsięwzięć pozwala rozwijać pasje sportowe uczestników Ochotniczych Hufców Pracy, a także jest to okazja do integracji hufcowej społeczności.

Tekst: Anna Kozłowska
Zdjęcia: Dominika Maszner

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.