• Kontrast strony

Tworzenie ozdób świątecznych na Boże Narodzenie to najlepsza forma przygotowywań do tego wyjątkowego czasu. Takie zajęcia wprowadzają w klimat świąt i pozwalają wyciszyć się w przedświątecznej gorączce.

Uczestnicy Hufca Pracy 15-24 w Wolsztynie w dniu 29 listopada 2022 roku wspólnie z wychowawcami oraz nauczycielami Niepublicznej Szkoły Podstawowej przygotowali dekoracje świąteczne, które przystroją wnętrza klas i korytarzy szkolnych.

Młodzież miała mnóstwo ciekawych pomysłów na ozdoby w postaci pięknych, papierowych dzwoneczków, aniołków, bałwanków i choinek. Wspólne wykonywanie dekoracji pozwoliło młodym ludziom jeszcze bardziej się zintegrować. Była to również dobra okazja do wspólnych rozmów, ale również do ćwiczenia sprawności manualnej. Na koniec wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, iż ręcznie przygotowane ozdoby świąteczne są znacznie lepsze od tych kupionych w sklepie.

TOSWWHP 2Tekst i zdjęcia: Anna Kozłowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.