• Kontrast strony

Dnia 27 czerwca 2022 roku w świetlicy Hufca Pracy 15-24 w Wolsztynie odbyło się spotkanie z tegorocznymi absolwentami, w którym udział wzięli byli już uczestnicy, wychowawcy oraz kadra Młodzieżowego Centrum Kariery.

Głównym celem przedsięwzięcia było podzielenie się wspomnieniami z nauki w Ochotniczych Hufcach Pracy oraz rozmowy na temat dalszych planów zawodowych uczestników. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, przy poczęstunku.

W trakcie rozmów uczestnicy spotkania jednogłośnie stwierdzili, że każdy podejmuje odpowiedzialności za swoją przyszłość. Absolwencie zadeklarowali również, że chętnie będą odwiedzać wolsztyńskich Hufiec Pracy w przyszłości, a wychowawców będą wspominać bardzo miło i serdecznie.

SZTAWWHP 2

Tekst: Anna Kozłowska
Zdjęcia: Iwona Prach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.