• Kontrast strony

Mając na uwadze zbliżający się dużymi krokami koniec roku szkolnego, w Kościanie 9.06.2022 r. odbyło się spotkanie informacyjne w którym uczestniczyli: doradca zawodowy Ewa Dzikowska-Julska, pośrednik pracy Monika Dobkowicz oraz uczniowie klasy III Szkoły Branżowej.

Podczas spotkania pracownicy pionu rozwoju zawodowego usystematyzowali dotychczas zdobyte wiadomości z zakresu rynku pracy oraz wskazali na co należy zwrócić uwagę starając się o zatrudnienie.

Młodzież kończąca edukację bardzo aktywnie uczestniczyła w spotkaniu. Padło wiele pytań na które wszyscy wspólnie szukali odpowiedzi. Chętne osoby skorzystały również z rozmów indywidualnych zarówno z doradcą zawodowym jak i z pośrednikiem pracy.

Tekst: Monika Dobkowicz
Zdjęcia: Lucyna Skorczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.