Chcąc umilić piątkowe popołudnie młodzieży oraz wychowawca z Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu zorganizował dla uczestników wyście na kaliską kręgielnię. Chodziło nie tylko o sprawdzenie umiejętności graczy, ale przede wszystkim o dobrą zabawę. Wspólnie spędzony czas był także doskonałą okazją do integracji. Gra toczyła się na dwóch torach, lecz każdy zdobywał punkty indywidualnie. Najlepszy okazał się Łukasz Nowak. Uczestnicy pokazali, że można zdrowo rywalizować, znosić porażki i przy tym nie tracić dobrego humoru.

– Bardzo lubię bowling i atmosferę, jaka panuje podczas gry. Na pewno pójdę na kręgle kolejny raz, jeśli będę miała taką możliwość – zrelacjonowała Anastazja Opasińska – uczestniczka Hufca Pracy w Kaliszu.

Kolejne wyjście planowane jest z okazji Mikołajek. Kadra jednostki liczy na podobnie wysoką frekwencję wśród uczestników Hufca Pracy w Kaliszu i równie dobrą zabawę.

Tekst: Daria Kobza
Zdjęcia: Iwona Woźniak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.