• Kontrast strony

W Hufcu Pracy 15-18 w Turku zakończył się cykl warsztatów psychoedukacyjnych dla młodzieży. Podczas ostatnich zajęć odbyło się podsumowanie poruszonych dotychczas zagadnień dotyczących: pozytywnego myślenia, motywacji w drodze do sukcesu, budowania zdrowych relacji z rówieśnikami i dorosłymi oraz współpracy i zdrowej rywalizacji. Zwieńczeniem warsztatów był wyjazd integracyjny na rozgrywki w paintball.

Rozgrywki okazały się dla młodzieży świetnym treningiem nie tylko fizycznym, ale też umysłowym. Opierały się głównie na bieganiu, skrywaniu się i strzelaniu, ale wymagały również opracowania taktyki, dobrej komunikacji w grupie, szybkiego myślenia i cierpliwości. 

Warsztaty w połączeniu z rozgrywkami w paintball zapewniły uczestnikom integrację, pełną emocji i dobrej zabawy.

Tekst i zdjęcie: Renata Buchelt

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.