• Kontrast strony

W dniu 11 stycznia 2023 roku, w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Chraplewie rozegrany został Ośrodkowy Turniej Darta.

Do zawodów przystąpiło 14 zawodników, którzy zostali podzieleni na grupy, z których do ćwierćfinału awansowały dwie najlepsze osoby. Następnie rozlosowane zostały pary półfinałowe, gdzie zwycięzcy przechodzili do wielkiego finału. Finał był dość zaskakujący, ponieważ znalazły się w nim trzy dziewczyny, które nie dały żadnych szans swoim kolegom. Ostatecznie zwyciężyła Klaudia Kaczmarek, drugie miejsce zajęła Sandra Łapa, a trzecie Dominika Tefelska.

Wszystkim startującym w turnieju dziękujemy. Była to wspaniała okazja by zmierzyć się w dość nietypowej dyscyplinie sportu i spędzić czas wśród rówieśników, przy okazji poznając zasady darta i poczuć ducha zdrowej, sportowej rywalizacji.
16.01.23 ChraplewoTekst i zdjęcia: Robert Szeszuła

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.