• Kontrast strony

W ostatnim okresie fani piłki nożnej na całym świecie przeżywają gorący okres. Mistrzostwa świata to wyjątkowe wydarzenie, tym bardziej, gdy uczestnikami rozgrywek jest drużyna narodowa. Kibice w całym kraju zbierają się przed telewizorami, by wspólnie przeżywać i dopingować reprezentantów Polski.

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania 15-28 w Próchnowie również nie brak entuzjastów piłki nożnej. Każdy mecz, a w szczególności ten z reprezentacją polskich zawodników, jest mocno przeżywany przez młodych kibiców. Wiele emocji wśród uczestników próchnowskiej jednostki wzbudził ostatni mecz pomiędzy Polską a Argentyną. Do ostatniego gwizdka młodzież gorąco przeżywała toczące się na boisku zmagania o awans do fazy pucharowej polskiej drużyny. Spekulacje na temat wyjścia z grupy trwały do końca meczu Polska – Argentyna i równolegle toczącego się meczu Meksyk – Arabia Saudyjska. Wszyscy z olbrzymim entuzjazmem przyjęli historyczny awans Polaków do dalszego etapu rozgrywek podczas Mistrzostw Świata.

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Próchnowie uczestników, a zarazem fanów piłki nożnej czekają jeszcze wielkie emocje. Do końca rozgrywek jeszcze wiele spotkań, ale wszyscy mają nadzieję, że z uczestnictwem polskiej reprezentacji.

KKWOSIWWP 2Tekst: Janina Trybulska, Janusz Wyszyński
Zdjęcia: Janina Trybulska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.