• Kontrast strony

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
Antoine de Saint-Exupery, "Mały Książę".


Książkę „Mały Książę” przeczytał chyba każdy z nas. Jest to dzieło towarzyszące wszystkim pokoleniom. Do każdego przemawia w inny sposób. Opowiada o Małym Księciu zamieszkującym planetę niewiele większą od siebie, który rozpoczyna wędrówkę po różnych planetach. Opowieść przepełniona jest magią i poezją. Zawiera wiele sentencji dotyczących przyjaźni, miłości, czy odpowiedzialności.

Uczestnicy Hufca Pracy w Lesznie wraz z innymi uczniami przenieśli się do świata Małego Księcia. Dnia 27 kwietnia 2022r. wraz z wychowawcami oraz nauczycielami wybrali się na spektakl „Mały Książę” do Teatru Miejskiego w Lesznie. Spektakl cieszył się dużym zainteresowaniem. Aktorzy znakomicie wcielili się w role, a młodzież z zaciekawieniem śledziła losy Małego Księcia. Przedstawiona opowieść skłoniła naszych uczestników do refleksji.

Tekst i Zdjęcia: Anna Giera

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.