• Kontrast strony

Przez cały czas prowadzone są działania rekrutacyjne w Hufcu Pracy w Kłecku, mające na celu pozyskanie nowych uczestników na rok szkoleniowy 2022/2023.

W minioną sobotę podczas rodzinnego festynu, który odbył się w Goślinowie koło Gniezna kadra promowała kłodzką jednostkę. Osoby zainteresowane podchodziły do stanowiska, aby uzyskać informacje na temat działalności Ochotniczych Hufców Pracy, których udzielała Pani Katarzyna Lipińska — wychowawca Hufca Pracy w Kłecku. Dobrym pomysłem jest wyjście do społeczności lokalnej, które daje możliwość rozmowy i zachęcenia do uczestnictwa w Ochotniczych Hufcach Pracy w bezpośredni sposób. Przy okazji integracji i zabawy na rodzinnym festynie była możliwość na zapoznanie się z profitami jakie oferuje uczestnictwo w Hufcu Pracy w Kłecku oraz szanse i możliwości jakie daje ono młodzieży na lepszy start w dorosłe życie.

Tekst: Katarzyna Lipińska
Zdjęcia: Natalia Siudzińska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.