• Kontrast strony

Rada Młodzieży z Hufca Pracy 15-21 w Kościanie kontynuuje pomoc dla Ukrainy.

Tym razem została przeprowadzona zbiórka pieniężna wśród uczestników, kadry hufca i pionu zawodowego oraz pracodawców kształcących młodzież z naszej jednostki. Zebrane środki przeznaczono na wsparcie młodzieży z Ukrainy uczącej się w klasie przygotowawczej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie.
Po konsultacji z Komendant Hufca Izabeli Siąkowskiej z Dyrektorem Szkoły Małgorzatą Durek ustalono, że najbardziej potrzebny jest papier ksero.

W dniu 27.04.2022 r. uczestnicy hufca wraz z wychowawcą przekazali zakupiony dar na ręce koordynatora PCK w Zespole Szkól Ponadpodstawowych
p. Edyty Liberskiej.

W imieniu Rady Młodzieży oraz uchodźców wojennych z Ukrainy dziękujemy wszystkim, którym los ludzi dotkniętych wojną nie jest obojętny za wsparcie akcji „ POMOC DLA UKRAINY.”

Tekst: Ilona Zaczyk
Zdjęcia: Lucyna Skorczyk

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.