• Kontrast strony

Lato w pełnej krasie, podobnie jak wakacje. Wychowawcy z Hufca Pracy 15 – 45 w Poznaniu starają się dbać o to, aby jego uczestnicy nie nudzili się w tym czasie. Dla tych, którzy nie wyjechali z miasta i nie mieli innych zobowiązań, zorganizowano wyjście do kina. Podczas przeglądania aktualnego repertuaru multipleksów, przy wyborze tytułu seansu, starano się dostosować ofertę do potrzeb wymagającej widowni. Ostatecznie padło na „Thor: miłość i grom”.

W kinie do uczestników i wychowawców z hufca dołączyli zaprzyjaźnieni podopieczni Fundacji Wsparcie i Rozwój Zawirowanym, którzy dali się bliżej poznać podczas wspólnego wyjazdu do Bornego Sulinowa.

Dobry humor dopisywał wszystkim, X Muza natchnęła wszystkich do delektowania się kolejnym wytworem Marvela, w którym można było zobaczyć wielu doskonałych, znanych aktorów hollywoodzkiego kina. Była akcja, walka, starcie dobra ze złem, miłość, przyjaźń, trochę na wesoło, trochę nostalgicznie. Ostatecznie wszyscy wyszli z sali pełni wrażeń i zadowolenia.

Oczywiście to jeszcze nie koniec wspaniałych przygód, które kadra poznańskiej jednostki zaplanowała dla swoich podopiecznych w ramach Akcji Lato. Uczestnicy już nie mogą się doczekać dalszych atrakcji.

Tekst i Zdjęcia: Katarzyna Rybarczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.