Uczestnicy Branżowej Szkoły Zawodowej nr 3 w Zambrowie i Hufca Pracy w Zambrowie wzięli udział w zajęciach integracyjnych. Po tak długim czasie nauki zdalnej ciężko jest wrócić do codzienności. Młodzież na początku zajęć miała możliwość poznania swoich cech osobowości, a później wspólnymi siłami musiała skleić wieżę z papieru. Wygrała grupa, której wieża była najwyższa i najbardziej stabilna.

Integracja to budowanie całości z różnych części. Celem warsztatów była ponowna integracja i pozwolenie na nawiązanie kontaktów oraz na stworzeniu jednej grupy. Proces reintegracji młodzieży miał na celu przygotowania uczniów do twórczego uczestnictwa w życiu społeczności szkolnej.

hpzamb integracja 10062021 01 hpzamb integracja 10062021 04 hpzamb integracja 10062021 03

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Fabiańska - st. wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.