pdptr

dkba1

Uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie z inicjatywy Klubu Aktywnych włączyli się w realizację inicjatywy wojewódzkiej „Podlaski Zakątek – tu żyje się BIO”. Młodzież wraz z opiekunem samodzielnie zasadziła szczypiorek oraz zasiała rzeżuchę i owies. Rośliny te zostały dołączone do stroików dla seniorów. Do roślin zostały dołączone informacje o zdrowotnych właściwościach szczypiorku. Ważne jest aby każdy człowiek zdrowo się odżywiał i dbał o siebie. To dużo nie kosztuje. Każdy w domu może mieć swój mały ogródek BIO. Akcja miała na celu pokazanie, że warto być kreatywnym i dużo zależy od nas samych. Zwróciła też uwagę młodzieży na potrzeby zaprzyjaźnionych seniorów oraz kombatantów ze związku Sybiraków w Zambrowie którym to były przekazane zdrowe dary.

hpzambrow bioartysta 02042021 03 hpzambrow bioartysta 02042021 05 hpzambrow bioartysta 02042021 06 hpzambrow bioartysta 02042021 02

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Fabiańska – opiekun Rady Młodzieży Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.