pdptr

dkba1

Dwóch naszych uczestników otrzymało z rąk p. Iwony Romanek - dyrektor Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie listy podziękowania, które zostały również przekazane dla kadry hufca. Wyróżnieni to Dawid Zakrzewski i Przemysław Kowalewski, uczniowie klasy III BS I st., którzy odbywają praktyczną naukę zawodu w Bursie Szkolnej w zawodzie kucharz. Wyróżnili się oni aktywnym udziałem na rzecz placówki oraz wzorową postawą w relacjach z innymi pracownikami, w tym za przejawienie inicjatywy polegającej na wykonaniu zadania przekraczającego ich obowiązki. Jednocześnie należy podkreślić iż niejednokrotnie uczestnicy chwaleni byli również za wzorowe wykonywanie obowiązków pracownika młodocianego.

W trosce o dobre wychowanie młodzieży zabiegamy o to, by młodzi ludzie nie stawiali na pierwszym miejscu tylko swoich potrzeb, ale byli także uczynni dla innych. Nie jest to zadanie łatwe, aby nauczyć gotowości niesienia pomocy innym. Taka postawa to zasługa wychowania przez rodziców, ale także wskazówki i porady kadry. Takie działania mają na celu pomóc młodzieży porządkować świat i określić swoje w nim miejsce.

hpzambrow podziekowania 1 04022021 1  hpzambrow podziekowania 2 04022021 2

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Fabiańska – st. wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.