• Kontrast strony
Zambrów: Rekrutacja do Hufca Pracy

Rozpoczęła się rekrutacja do Hufca Pracy w Zambrowie oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3. Kadra hufca oraz szkoły odwiedza osobiście wszystkie miejskie i gminne szkoły podstawowe w celu przekazania  informacji o naborze uczestników. Na nowy rok szkolny 2022/2023 przyjmowane są wszystkie chętne osoby w wieku 15-18 lat, które chcą połączyć proces obowiązkowego kształcenia z możliwością pracy zawodowej, m.in. w zawodach: mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, cukiernik, kucharz, drukarz i wielu innych. Młodzież ma możliwość kształcenia i zdobycia kwalifikacji w zawodach, na które jest zapotrzebowanie rynku pracy.

Nabór uczestników do jednostek opiekuńczo-wychowawczych OHP odbywa się na podstawie określonych przepisów prawnych oraz procedur wewnętrznych Ochotniczych Hufców Pracy.

Autor tekstu: Ewa Fabiańska – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Zdjęcie: Tadeusz Chludziński – pracownik szkoły

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.