Zambrów: „Raport Pileckiego – Heroiczny bohater

W dniu 22.09.2023 r. młodzież klasy II b z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości wybrała się na projekcje filmu „Raport Pileckiego” #pamiętajmyobahaterach. Przemysław Wyszyński, filmowy Pilecki, przekonująco uwiarygodnia heroiczną odwagę swego bohatera, który został postawiony w sytuacji bez wyjścia, a mimo to, udało się mu nie utracić swojego człowieczeństwa. Uczestniczenie w seansie filmowym miało na celu kształtowanie wśród młodzieży historycznych treści filmowych, które są nie tylko źródłem rozrywki, ale także informacji, zdobywania wiedzy i odkrywania własnej wrażliwości. Podczas wyjścia do kina, młodzież miała możliwość obcowanie z kulturą, która bez wątpienia umożliwia poszerzanie horyzontów. Była to niecodzienna lekcja historii.

Zambrów: „Raport Pileckiego – Heroiczny bohater Zambrów: „Raport Pileckiego – Heroiczny bohater Zambrów: „Raport Pileckiego – Heroiczny bohater Zambrów: „Raport Pileckiego – Heroiczny bohater 

Autor tekstu i zdjęcia: Chojak Mariola - wychowawca w Hufcu Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.