• Kontrast strony
Zambrów: Przygotowania do wyjazdu na staż zagraniczny

logo pl wspolfinansowane przez EU POS

Projekt „Postaw na swój rozwój zawodowy” realizowany w ramach Programu „Erasmus+ Akcji 1: Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe”, to szansa na doskonalenie umiejętności, poznanie europejskiego rynku pracy, rozwijanie swoich pasji i zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego na zagranicznych praktykach. Uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie, grupa z Ciechanowca przygotowują się do wyjazdu na staż zawodowy do Granady w Hiszpanii, który odbędzie się w okresie 5 – 18 marca br.

W ramach przygotowań do wyjazdu młodzież otrzymała stroje robocze odpowiednie do wykonywanego zawodu, które posłużą podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych realizowanych w hiszpańskich zakładach pracy. Jeszcze przed wyjazdem młodych pracowników kształcących się w zawodach: kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci instalacji sanitarnej, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz piekarz czekają nadal dalsze przygotowania językowe i kulturowe. Młodzież z zainteresowaniem poznaje podstawy języka hiszpańskiego oraz kulturę tego pięknego kraju i niecierpliwie czeka na wyjazd.

Zambrów: Przygotowania do wyjazdu na staż zagraniczny Zambrów: Przygotowania do wyjazdu na staż zagraniczny Zambrów: Przygotowania do wyjazdu na staż zagraniczny Zambrów: Przygotowania do wyjazdu na staż zagraniczny

Autor tekstu: Grażyna Dembek – Komendant Hufca Pracy w Zambrowie
Autorzy zdjęć: Grażyna Dembek – Komendant Hufca Pracy w Zambrowie, Justyna Jabłońska – wychowawca w Hufcu Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.