Integracja na wesoło i sportowo, to hasło przewodnie uczestników Hufca Pracy w Zambrowie. Młodzież wraz z wychowawcami hufca Ewą Fabiańską, Justyną Jabłońską oraz nauczycielem wychowania fizycznego Zbigniewem Turowskim wybrała się do Kompleksu Agroturystycznego Olszynka. Kompleks położony jest 15 km od Łomży, w malowniczej dolinie rzeczki Łojewka, w otoczeniu wzgórz lasów i łąk – czyli w samym sercu Zielonych Płuc Polski. Wyjazd miał na celu zintegrowanie nowoprzybyłych uczestników oraz spędzenie wspólnie miłego dnia w harmonii z naturą i z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Klasa pierwsza to zawsze coś nowego, wiele pytań i myśli, które towarzyszą młodzieży. Gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu tj.: wspinaczka, mega-piłkarzyki, jeden za drugim czy tor przeszkód, były dobrą okazją do wzajemnego poznania się dzięki zdrowej rywalizacji i grze fair play. Zwieńczeniem dnia pełnego przygód był wspólny posiłek przy ognisku przygotowanym przez instruktorów i pracowników kompleksu, którym należą się podziękowania. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy oznajmili, iż to był najlepszy dzień i proszą powtórki.

hpz_wesoloisportowo_121021_01
hpz_wesoloisportowo_121021_02
hpz_wesoloisportowo_121021_03
hpz_wesoloisportowo_121021_04
hpz_wesoloisportowo_121021_05
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Autor tekstu i zdjęć: Justyna Jabłońska - wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.