• Kontrast strony
Zambrów: Dzień Bezpiecznego Internetu

Uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie i Ciechanowcu po raz kolejny wzięli udział w obchodach „Dnia Bezpiecznego Internetu” Co roku w lutym DBI daje przestrzeń do promowania bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowej oraz do otwarcia dialogu na temat odpowiedzialnej obecności w sieci.

We wszystkich grupach wychowawczych uczestnicy hufca wzięli udział w wojewódzkim konkursie „Dzień Bezpiecznego Internetu 2023”, gdzie mogli sprawdzić poziom wiedzy na temat podjętej problematyki rozwiązując test. Dzień Bezpiecznego Internetu to idealna okazja do przekazania młodzieży wiedzy na temat zagrożeń online i uwrażliwienia uczniów na konieczność poszukiwania pomocy u dorosłych w sytuacji zetknięcia się z zagrożeniem w sieci.

Autor tekstu: Chojak Mariola – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Zdjęcia: Grażyna Dembek – komendant Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.