• Kontrast strony

W Hufcu Pracy w Zambrowie, od połowy marca, przeprowadzane były warsztaty z techniki ozdabiania kartek, pamiętników czy albumów, czyli SCRAPBOOKINGU. Cała kadra hufca zaangażowała się w przeprowadzanie warsztatów i zachęciła do tego swoich podopiecznych.

Uczniowie Szkoły Branżowej I st. Nr. 3 im. Janusza Korczaka w Zambrowie uczestniczyli w warsztatach indywidualnie, a każdy z nich ochoczo przyszedł do hufca usłyszawszy o znanej już trochę technice, wykorzystywanej chociażby przy robieniu kartek świątecznych, ale chciał odkryć nowe metody i wykonać indywidualną kartkę w podziękowaniu bliskiej osobie np.; mamie, koledze, chłopakowi itp. Scrapbooking, mimo faktu, że istnieje już od 100 lat, dopiero teraz zyskuje na rozgłosie, ponieważ wszechobecnie króluje wszystko, co zostało stworzone własnoręcznie.

Wszyscy uczniowie znaleźli w tej technice coś dla siebie, co odpowiadało ich wrażliwości oraz poczuciu estetyczności. W efekcie otrzymaliśmy 6 pięknych prac, które zostaną wysłane na wojewódzki etap konkursu pt. „Dziękuję Ci”.

hpzambrow warsztatyscrapbookingu 21042021 2

Autor tekstu: Justyna Bazylewicz – mł. wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Zdjęcia: Grażyna Dembek – komendant Hufca Pracy w Zambrowie i Ewa Fabiańska – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.