pdptr

dkba1

Wraz z początkiem marca zakończyliśmy oraz rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny pt. „Cztery pory roku – Zima w obiektywie”. To przedsięwzięcie miało na celu zachęcenie młodzieży do rozwijania pasji fotograficznej oraz wrażliwości na piękno przyrody.

Młodzież, jak zawsze, nie zawiodła i otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, przez co komisja konkursowa stanęła przed niełatwym zadaniem wybrania laureatów konkursu. Po długiej naradzie komisja konkursowa przyznła trzy czołowe miejsca oraz dwa wyróżnienia. Na podium stanęli: I miejsce - Przemysław Kowalewski, II miejsce - Aleksandra Kowalewska, III miejsce - Aleksandra Godlewska, wyróżnienia powędrowały do Kamili Kropiewnickiej oraz Natalii Kaczyńskiej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy w kolejnej edycji konkursu „Cztery pory roku – Wiosna, ach to ty…”

hpzambrow konkurszimawobiektywie 05032021 4  hpzambrow konkurszimawobiektywie 05032021 3

hpzambrow konkurszimawobiektywie 05032021 2

Autor tekstu: Justyna Bazylewicz – mł. wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Zdjęcia: uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.