pdptr

dkba1

Uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie włączyli się w akcję #podlaskaoffline. W przeddzień obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021, który w tym roku przypada na dzień 9 lutego, młodzież chcąc rozpropagować działania na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych oraz promując pozytywne wykorzystanie internetu, nie zatracając się w, nim wykonała plakaty.

Celem zajęć było również ukazanie i promowanie wykorzystania własnego czasu „wolnego od sieci” i zamiana na coś pożytecznego, innego niż lajkowanie postów czy oglądanie filmów itp … Podczas pracy przy projekcie młodzież mówiła o sposobach spędzania czasu wolnego ze swoim młodszym rodzeństwem, rodzicami i znajomymi. Padło wiele ciekawych propozycji takich jak: granie w gry planszowe, kalambury, spacer, pieczenie ciasteczek, gotowanie i wiele bardzo atrakcyjniejszych sposobów na spędzenie czasu wraz z przyjaciółmi i rodziną. Mając na uwadze, że internet to „ złodziej czasu” młodzież postanowiła przyłączyć się do akcji, przesyłając nam zdjęcia uwieczniające spędzone miłe chwile z najbliższymi. Wszyscy życzymy im wytrwałości, gdyż w dzisiejszych czasach rozwoju technologicznego jest to nie lada wyczyn.

hpzambrow podlaskaoffline 09022021 2  hpzambrow podlaskaoffline 09022021 3

hpzambrow podlaskaoffline 09022021 4

Autor tekstu i zdjęć: Justyna Jabłońska – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.