• Kontrast strony

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP, w dniu 20 kwietnia, odwiedziła nasza uczestniczka, która niedawno została mamą malutkiej Roksany. W grudniu 2020 r., Viktoria brała udział w projekcie Komendy Głównej OHP pod hasłem „Życie jest cudem”, wtedy jeszcze była w ciąży. Od trzech miesięcy pełni najważniejsza rolę w swoim życiu, jest mamą.

Mała Roksana „rośnie jak na drożdżach”, jest bardzo pogodna i ciekawa świata. Viktoria podzieliła się swoja refleksją dotyczącą wychowania dziecka, trudnościami, radością oraz opowiedziała o swoich dalszych planach życiowych związanych z edukacją.

Ośrodek wspiera młode matki nie tylko „od święta”, nasze uczestniczki zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i opiekę, jak również na zwykłą matczyną troskę.

osiwwasilkow zyciejestcudem 21042021 2

Autor tekstu: Marta Hakało – Kierownik Internatu / pedagog Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie
Autor zdjęć: Małgorzata Jarczewska – Kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.