W Zespole Szkół Zawodowych „Syriusz” w Wasilkowie w dniu 25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość prowadził dyrektor szkoły Eugeniusz Wiśniowski. Po przemówieniu i krótkiej medialnej prezentacji z życia szkoły uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za inne osiągnięcia. Kulminacyjnym momentem było odśpiewanie hymnu narodowego.

Dyrektor szkoły podziękował kadrze szkolnej oraz wychowawcom za wkład pracy włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Po oficjalnej uroczystości młodzież rozeszła się do klas wraz z wychowawcami, aby jeszcze przez jakiś czas pobyć ze sobą i powspominać dobre i te mniej dobre chwile. Był to też dobry czas, aby przestrzec młodzież przed niebezpieczeństwami, jakie mogą się przydarzyć w czasie wakacji. Wszystkim życzymy udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

osiw_zak_roku_25062021_01
osiw_zak_roku_25062021_02
osiw_zak_roku_25062021_03
osiw_zak_roku_25062021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autorzy tekstu: Barbara Malicka, Ewa Wołkowycka, Magdalena Dubaniewicz-Kiełczyńska – st. wychowawcy OSiW w Wasilkowie
Autorzy zdjęć: Magdalena Dubaniewicz-Kiełczyńska, Barbara Malicka – st. wychowawcy OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.