pdptr

dkba1

Mając na uwadze to, że zbliża się wiosna, czas był najwyższy aby podjąć kroki w kierunku odświeżenia mebli i pomieszczeń Ośrodka Szkolenia i Wychowania. Grupa uczestników, szkoląca się na warsztatach budowlanych, podjęła się wykonania bieżącego remontu, polegającego na odrestaurowaniu stołowych blatów w ośrodkowej stołówce.

Z blatów usunięto stary, zniszczony i łuszczący się lakier. Zostały one następnie wyszlifowane do oryginalnej powierzchni drewna i polakierowane. Stołówkowym stołom przywrócono pierwotny połysk. Wszystkie prace były wykonywane pod fachowym nadzorem instruktora p. Bogusława Tercjaka. Brawo My!

Autor tekstu i zdjęć: Bogusław Tercjak – instruktor ds. szkolenia zawodowego Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.