• Kontrast strony
Wasilków: Spotkanie po latach

W ramach działań Klubu Absolwenta 28 listopada br., w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie zostało zorganizowane spotkanie. Wśród zebranych nie zabrakło absolwentów, którzy ukończyli naukę w tym roku, poprzednim, a także takich, którzy opuścili szkolne mury w latach 2003-2004. Z myślą o zaproszonych gościach przygotowano poczęstunek.

Atmosferę spotkania po latach tworzyły niekończące się rozmowy, uściski, wspomnienia i wzruszenia. Absolwenci mieli okazję wpisać się do Kroniki Szkolnej, tradycyjnie ustawili się do wspólnego zdjęcia, zwiedzali Ośrodek, z okrzykami radości przeglądali dawne kroniki, odnajdując siebie i swoje klasy na zdjęciach. Na chwilę czas cofnął się do ich lat młodzieńczych i stał się podróżą w przeszłość. Zebrani goście dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z zakończeniem nauki oraz podjętą pracą zawodową. W trakcie rozmów opowiadali także o nowych dla nich sytuacjach i kontynuowaniu dalszej ścieżki edukacyjnej. Nie zabrakło również rozmów o planach i oczekiwaniach co do przyszłości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Absolwenta.

Wasilków: Spotkanie po latach Wasilków: Spotkanie po latach Wasilków: Spotkanie po latach

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Wołkowycka – wychowawca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.