W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie kończą się zajęcia z programu edukacyjno-profilaktycznego POST-KORONA. Tym razem uczestnicy dowiedzieli się na czym polega art. relaks. Relaks jest jak odświeżenie ciała i duszy. To uwolnienie wewnętrznego napięcia i powrót do równowagi. Obniża ryzyko depresji, znacząco zmniejsza poziom lęku. Młodzież miała za zadanie namalować abstrakcyjny obraz na podstawie swoich uczuć, tj. gniew, radość, znudzenie. Ukończoną pracę omówiono poprzez emocje, które towarzyszyły uczestnikom podczas malowania.

osiw postkorona 15062021 02

Autorzy tekstu i zdjęć: Marta Hakało – pedagog / kierownik internatu OSiW w Wasilkowie, Ewa Wołkowycka – starszy wychowawca OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.